Systems

CONTROLITE® Akıllı Gün Işığı Sistemi

Controlite, ideal gün ışığı miktarını iletmek için gün boyunca konumlarını ayarlayan hareketli panjurlara sahip yarı saydam bir panel sistemdir. Bu gelişmiş sistem iç mekanda istenen ışık yoğunluğunu tamamen kontrolünüz altında tutmanızı sağlar   — günün her saatinde, yılın her vaktinde.

Danpatherm

Özgün, yüksek ısı performansı ve kaliteli ışık geçirgenliği sağlamak için tasarlanmış, montajı tamamlanmış ve kuruluma hazır bir sistemdir. Danpatherm® kurulumu hızlı ve kolay bir işlemdir. Danpatherm,bir  LED aydınlatma sistemi ile entegre edildiğinde gün içerisinde ışıldayan bir duvara akşamları ise ışıklı bir kutuya dönüşebilir.

Danpal® Tek Katmanlı Yarı Saydam Cephe

Danpal Tek Katmanlı Cepheler farklı yapı tipleri için çeşitli konfigürasyonlarda sunulan izolasyonlu yarı saydam sistemlerdir. Hafif olan ve hava koşullarına karşı mükemmel koruma sunan cephe sistemlerinin darbe direnci de yüksektir. Cam ile kıyaslandığında üstün esneklik, ışık geçirgenlik ve ton niteliklerine sahip malzemeleri kullanan Danpal® her tip cephe için ışık ve ısı dinamikleri arasında mükemmel bir denge sunmaktadır.
Renkler, bitişler ve özel efektler içeren geniş malzeme yelpazesi, son derece yaratıcı seçenekler sunmaktadır.