Systems

CONTROLITE® Akıllı Gün Işığı Sistemi

Controlite, ideal gün ışığı miktarını iletmek için gün boyunca konumlarını ayarlayan hareketli panjurlara sahip yarı saydam bir panel sistemdir. Bu gelişmiş sistem iç mekanda istenen ışık yoğunluğunu tamamen kontrolünüz altında tutmanızı sağlar   — günün her saatinde, yılın her vaktinde.

DANPAL® ÇATI KAPLAMA SİSTEMİ

Danpal® Çatı Sistemi, yarı saydam özellikli olan ve çeşitli türdeki yapıların (mühendislik ve tasarım gerekliliklerine göre) üzerine veya altına kurulmaya uygun çeşitli tasarımlar sunan bir sistemdir. Sistem içerisinde polikarbon veya alüminyumdan imal edilmiş çeşitli geçmeli ve kilitli konektörler bulunmaktadır.

Danpal ® COMPACT SİSTEM

Yüksek Darbe Direnci ile Tam Şeffaflık

Polikarbonun tüm avantajları ile birlikte cam görünümünün keyfini çıkarın. Danpal® Compact; dayanıklılık, yalıtım kalitesi, esneklik, bükülme kabiliyeti, düşük ağırlık ve UV koruması özelliklerinin yanı sıra “cam benzeri” görünüm sunan, 4 mm kalınlığında sert bir paneldir. Danpalon® kilitli panel bağlantı sistemi, mimarlara sınırsız ölçü, açı veya renkte görkemli şeffaf alanlar tasarlama imkanı sağlar. 12,0 m uzunluğa kadar olan paneller tedarik edilir. Çeşitli renklerde, 12 metre uzunluğa kadar sunulan düz panellerin soğuk bükme işlemi şantiyede kolayca gerçekleştirilebilir ve bu paneller şeffaflık sağlayan her türlü yaratıcı fikre adapte edilebilir.

DANPAVAULT

Danpavault Silindirik Tonoz Işıklık Sistemi Danpalon®’un tüm avantajları ile birlikte sınırsız uzunlukta ışıklık seçenekleri sunarak, metal ya da beton gibi çeşitli çatı türleri ile kolay entegrasyon sağlar. Danpavault’un özgün yapısı, doğal ışığın dengeli bir şekilde yayılmasını sağlayarak üstün sağlamlık, ısı yalıtımı ve uzun süreli UV koruması sunar.