Şirket hakkında

HER TÜR YAPI İÇİN YENİLİKÇİ IŞIK MİMARİSİ SİSTEMLERİ

Danpal® günışığını mükemmel biçimde ileterek  güneş enerjisi ve ısısı bakımından en konforlu ortamı sağlayan mimari sistemler geliştirir.

50 yılı aşkın bir süredir, mimarlar en gelişmiş teknolojiyi sunan sistemlerimizle (hem doğal hem de yapay) ışığı güçlü ve çok yönlü bir araca dönüştürüyor ve her açıdan ışıldayan mimari eserler ortaya koyuyor.

Vizyonumuz yaptığımız her işte bizi yönlendiriyor. Bina yapıları için yenilikçi ve kusursuz ışık mimarisi sistemlerinin üretimi ve dağıtımında liderliği hedefliyoruz.

Danpal eşsiz ve özel üretim gün ışığı çözümleriyle mimarlara yaratıcı çözümler geliştirmeleri ve en yüksek kalite standartlarını yakalamaları için sınırsız bir kaynak sunuyor.

Çözümlerimiz enerji verimliliği sağlanmasının yanı sıra tasarım, konfor, mühendislik ve estetik açıdan da en iyi kriterleri sağlar ve  dünyadaki doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur.

Cephe, çatı, ışıklık ve gölgeleme uygulamaları için kusursuz olan Danpal®, doğal gün ışığı ortamlarının yaratılmasını kolaylaştırır.

Müşterilerimize kuruluma hazır, yenilikçi, üstün kaliteli ve ihtiyaca özel çözümler içeren kusursuz bir sistem sunmaktayız.

Danpal®, beş kıtada distribütörlükler ve yönetim olarakta,  aynı zamanda beş adet bölgesel iştiraki ile  faaliyetlerine devam eden dünya çapında bir firmadır.

Neden Danpal?

Danpal sistemleriyle bütün mimari yapılar bir sanat eserine dönüşür.

Mimarlar sıradışı olanı yaratmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler ve hammaddeler arar.

Mimarların ihtiyaçlarını en ince detayına kadar anlarız.

Kuruluşundan bu yana Danpal’ın son teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirilen sistemleri, mimarlara gün ışığını, çok daha deneysel ve yenilikçi yollarla deneyimlemeleri konusunda yaratıcı bir özgürlük verir.

İleri teknolojimiz sayesinde mimarlar ışık, ısı ve estetiğin dengelendiği binaları inşa edebilir.

Renkler, dokular ve yansımalardan meydana gelen kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu zengin ürün yelpazemiz sayesinde mimarlar, herhangi bir zaman diliminde iç ve dış mekanlarda insanların yaşamını aydınlatan, ilham verici yapılar oluşturmaktadır.

Danpal® ışık mimarisi çözümlerinden oluşan renkli ürün yelpazesiyle mimari yaratıcılığa ilham verir.

Danpal®, ışık mimarisi çözümlerinden oluşan renkli ürün yelpazesiyle mimari yaratıcılığa ilham veriyor. 30 yılı aşkın deneyimimizle mimarlara eşsiz çözümler sunuyoruz – Danpal® tüm dünyada milyonlarca metrekare alana yayılmış, çok sayıda yenilikçi ve ünlü mimari projede yer almıştır.

Danpal’ı tercih ettiğinizde, eşi benzeri olmayan bir çeşitliliğe ve yaratıcı potansiyele sahip, üstün ışık geçirgenliğine sahip  mimari bir panel sisteme sahip olursunuz.

Projeye özel ve kolay monte edilebilen sistemlerimiz doğal veya yapay ışığı, kelimenin tam anlamıyla her yönden güçlü ve çok yönlü bir araca dönüştürmektedir.

Danpal mimarlara, mülk sahiplerine ve yüklenicilere projenin planlama aşamasından son tasarım aşamasına ve hatta kuruluma kadar her aşamada tavsiye ve destek verir.

Yarı saydam kilitli panel sistemini geliştiren ilk firma

Danpal® sistemleri yenilikçi teknolojiler, köklü mimari bilgi birikim ve müşterilerimizin giderek artan ihtiyaçları üzerine kurulmuştur.

Pazar lideri olarak daima doğal aydınlatmayı geliştirmeye ve  bu düşünce ile en çağdaş sistemleri sunmaya çalışıyoruz.

Danpal® kurulduğu tarihten bu yana vizyoner bir kuruluş olarak itibar kazanmıştır.

Danpal® ticaret, eğitim, ulaşım, sağlık, spor gibi alanlarda tüm dünyada kullanılan ve bir ışık mimarisi çözümü olan yarı saydam kilitli panel sistemini geliştiren ilk firma olmuştur.

Ayrıca diğer Danpal® ürünlerinin temelini oluşturan ve alanında piyasa lideri olan çift  tırnaklı kilitli polikarbon sistemini üreten ilk firmayız.

Sürekli yenilik ilk kurumsal değerlerimizden biridir.

Pazar lideri olarak hem daima en yüksek seviyede performans gösterme hem de yeni nesil mimari sistemler geliştirme  konusunda sorumluluğu üstlenmekteyiz.

Mühendislik becerilerimiz sayesinde kuvvetli rüzgar yüklerine, depremlere ve su sızıntılarına karşı mükemmel direnç gösterebilen son derece dayanıklı olan ürünlerimiz ile birlikte kolayca ve hızla monte edilebilen sistemler ürettiğimize dair inanıcımız tamdır.

Danpal®, binalar için günışığından maksimum seviyede yaralanmak üzere geliştirilen göz kamaştırıcı çeşitlilikte mimari çözümler sunar.

Mimarlar ile yakın işbirliği yaparak, çözümlerimizi henüz tasarım aşamasındayken sunuyor ve teknik şartname aşamasında destek vermeye devam ederek,  yapının  bütün teknik ve  inşa detaylarını da hazırlamaktayız.

Cephelerden, çatılara, ışıklıklara, gölgeliklere ve iç ve dış mekan uygulamalarına kadar  inşaat yapıların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek  sistemler içeren eşsiz bir ürün yelpazesinin  hem tasarımını, hem imalatını ve hem de dağıtımını yapmaktayız.

Daimi yenilikçi ilkemiz sayesinde, pazar liderliğimizi kusursuz doğal aydınlatma çözümleri sunarak pekiştirdik.

Müşterilerimize kuruluma hazır yenilikçi, üstün kaliteli ve ihtiyaca özel çözümlere cevap veren kusursuz  sistemler sunmaktayız.

Doğal ışık ve rahatlık

Danpal’in şekil verdiği doğal ışık insan ruhunu besler.

Tıpkı hava ve su gibi, ışıkta yaşamda ve mimaride hayati önem taşır.

Rahatlık sağlar, sağlıklı olmaya yardımcıdır ve  yaşam alanı, biçimi, dokusu ve renkleri belirlemede hayati bir rol oynar.

Ölçülü olmak

Mimari eserlerinizde içeri çok fazla ıgün ışığı girerse, gereksiz parlama yapar ve ortam ısısını dayanılmaz seviyelere çıkarır.

Hayatta her alanda olduğu gibi burada da ölçülü olmak esastır ve Danpal’ın sistemleri de işte bu ölçülü olma ilkesiyle tasarlanır.

Görsel ve termal denge

Danpal®, üstün esneklik, şeffaflık, ton ve yalıtım özelliklerine sahip malzemeler kullanır.

Danpal® sistemleri, dengeli ısı konforu sunarken yarı saydamlığı sayesinde görsel açıdan ideal ve dengeli bir ışık dağılımı sağlar.

Mühendislikte yenilikçi

Danpal’ın her tür yaratıcı tasarım için bir mühendislik cevabı vardır.

Yenilikçi sistemlerimiz mühendislere ve tasarımcılara esneklik sağlayan çarpıcı teknik özellikleriyle mimarlık dünyasında fırtına gibi esmektedir.

Çevreyle uyumlu

Danpal®, mimarların doğal kaynakları daha verimli ve çevreye daha duyarlı kullanmalarına olanak sağlar.

Çözümlerimiz asgari düzeyde bakım gerektirir ve mükemmel bir enerji tüketim kontrolü sunarak, kullanıcıya ömür boyu sürecek tatmin edici bir tasarruf sağlar.