Systems

CONTROLITE® Inteligentní systém denního světla

Představuje průsvitné zasklívací panel s integrovanými, otočné žaluzie, které se přizpůsobí svou pozici po celý den k optimalizaci úrovně vysílacího denního světla.
Tento pokročilý systém umožňuje úplnou kontrolu nad požadovanou vnitřní intenzitě světla – kdykoliv během dne, kdykoliv během roku.

Danpatherm

Unikátní, prefabrikované sendvičové panely byly navrženy tak, aby co nejlépe tepelně izolovaly, propouštěly světlo a umožňovaly instalaci na velké vzdálenosti paždíků. Danpatherm® systém se snadno a rychle instaluje. Lze ho dodat s integrovaným LED osvětlením, které především v noci rozzáří váš projekt.

DANPAL® JEDNOPLÁŠŤOVÉ SVĚTLO-PROPUSTNÉ FASÁDY

Jsou k dispozici v mnoha konfiguracích pro různé typy konstrukcí. Jsou lehké, poskytují výbornou ochranu proti povětrnostním vlivům a mají výbornou odolnost proti nárazu. V porovnání se sklem se použité materiály vyznačují vynikající pružností, transparentností a barevnými tóny. Danpal® poskytuje ideální rovnováhu světla a teplně-izolačních vlastností pro jakoukoli fasádu. K dispozici je široká paleta barev.