Systems

CONTROLITE® Inteligentní systém denního světla

Představuje průsvitné zasklívací panel s integrovanými, otočné žaluzie, které se přizpůsobí svou pozici po celý den k optimalizaci úrovně vysílacího denního světla.
Tento pokročilý systém umožňuje úplnou kontrolu nad požadovanou vnitřní intenzitě světla – kdykoliv během dne, kdykoliv během roku.

Danpal® střešní systém

Vodotěsné světlo-propustné systémy jsou k dispozici v mnoha vzorech, barvách a povrchových úpravách – s instalací jako střešní plášť nebo podhled pro včechny typy konstrukcí. Součástí systémů jsou hliníkové nebo polykarbonátové spojovací profily, které zaručují vodotěsnost pláště při jakýchkoli klimatických podmínkách a poskytují systémům vynikající odolnost proti nárazu.

DANPAL® kompaktní systém

Vodotěsné světlo-propustné systémy jsou k dispozici v mnoha vzorech, barvách a povrchových úpravách – s instalací jako střešní plášť nebo podhled na včechny typy konstrukcí (dle požadavků architektů a projektantů). Součástí systému je hliníkový nebo polykarbonátový spojovací profil.

DANPAVAULT

Kombinují všechny výhody systémů Danpalon® s výhodami obloukových světlíků neomezené délky, které jsou vhodné pro různé typy střech a krytin, včetně trapézových plechů či fólií.

Mohou být navrženy jako samonosné, nebo na podkonstrukci pro překonání velkých rozponů.