O SPOLEČNOSTI

INOVATIVNÍ SYSTÉMY SVĚTELNÉ ARCHITEKTURY PRO PLÁŠŤE BUDOV
Danpal® vytváří výjimečné architektonické systémy, které přenášejí světlo, a poskytují tak optimální slunečný a tepelný komfort

Po více než 50 let naše vyspělé systémy pomáhají architektům transformovat světlo (přírodní i umělé) ve výkonný a všestranný nástroj pro architektonické kreace, které září interně i externě.

Máme vizi, která nás vede ve všem, co děláme. Našim cílem je stát se předním výrobcem a distributorem inovativních a komplexních systémů světlené architektury pro pláště budov.

Unikátní, na míru šitá řešení denního osvětlení od firmy Danpal přinášejí architektům nekonečné zdroje tvůrčích možností a nejvyšší standardy kvality. Naše řešení splňují nejpřísnější požadavky s ohledem na design, komfort, konstrukci i estetiku spolu s energetickou efektivností, která pomáhá zachovávat světové přírodní zdroje.

Perfektní pro aplikaci na fasády, vnější pláště, střechy, světlíky a stínění, Danpal® usnadňuje architektonické práce s denním světlem. Zákazníkům nabízíme komplexní systém nejvyšší kvality a uživatelsky přátelská řešení, která je možné ihned nainstalovat.

Danpal® je celosvětová firma, fungující na pěti kontinentech, prostřednictvím distribuce a provozu po celém světě a pěti regionálních poboček.

Proč si zvolit Danpal?

 

Systémy Danpal změní jakoukoli architektonickou konstrukci na umělecké dílo.
Architekti neustále hledají inovativní řešení a materiály k vytvoření mimořádných děl. My rozumíme potřebám architektů do posledního detailu. Od našeho vzniku poskytují vyspělé systémy Danpal architektům svobodu pro experimentování s denním světlem ještě více experimentálními a vynalézavými způsoby. S našimi pokrokovými technologiemi mohou architekti navrhovat budovy, které udržují v rovnováze světlo, teplo a estetiku.

Naše široká škála barev, textur a odrazů nabízí architektům rozsáhlé možnosti tvorby nápaditých konstrukcí, které prosvětlí vnímání uživatele – uvnitř i venku, kdykoliv během dne.

Danpal® podněcuje tvořivost architektů pomocí své palety architektonických světlených řešení. S více než 30letou praxí v poskytování unikátních řešení architektům podpořil Danpal® velké množství inovativních a renomovaných architektonických projektů po celém světě, pokrývajíc miliony metrů čtverečních.

Pokud se rozhodnete pro Danpal®, zvolíte si světlo přenášející architektonické panelové systémy s nepřekonatelnou rozmanitostí a kreativním potenciálem. Naše škála uživatelsky přizpůsobených systémů jednoduchých na instalaci doslova transformuje světlo – buď přírodní, nebo umělé – ve výkonný a všestranný nástroj pro architektonické kreace, které oslní uvnitř i venku.

Danpal radí a podporuje architekty, majitele a dodavatele projektů od počáteční fáze plánování až po konečný návrh a instalaci.

 

 

První firma, která vyvinula systém průsvitných panelů se stojatou drážkou
Danpal® Systémy Danpal® jsou vybudovány na bázi inovativních technologií, hlubokého architektonického know-how a stále se rozvíjejících potřeb našich zákazníků. Jako přední dodavatelé na trhu se konstantně snažíme prosazovat využívání denního světla a přinášet nevyspělejší systémy.

Firma Danpal® získala od svého založení pověst průmyslového vizionáře. Danpal® je první firmou, která vyvinula systém průsvitných panelů se stojatou drážkou – řešení světelné architektury, používané na celém světě v komerčních, vzdělávacích, dopravních, zdravotnických, sportovních a vysoce moderních projektech. Rovněž jsme první firmou, která vyrobila polykarbonátový systém s dvojitým spojením, tvořící základ pro další produkty firmy Danpal® a vedoucí ve svém oboru na trhu.

Nepřetržité inovace jsou jednou z našich základních hodnot. Jako přední dodavatelé na trhu jsme si plně vědomi zodpovědnosti za udržení maximální úrovně služeb i za rozvoj dalších generací systému světelné architektury.

Věříme ve spojení schopností našich inženýrů v tvorbě extrémně trvanlivých produktů s excelentní odolností vůči silnému větru, zemětřesení a průniku vody, stejně jako systémů, které je jednoduše a rychle instalují.

 

 

Danpal® nabízí úchvatnou paletu architektonických řešení navržených pro pláště budov k využívání denního světla.
Díky úzké spolupráci s architekty se naše řešení používají již v etapě návrhu, pokračují specifikací a končí úplnými technickými detaily a detaily konečného vzhledu budovy.

Firma navrhuje, vyrábí a distribuuje bezkonkurenční škálu systémů denního osvětlení pro všechny typy požadavků budov – od fasád, vnějších plášťů, střech, světlíků, stínování až pod interiérové a exteriérové aplikace. Trvalé inovace upevnili naší roli průmyslového lídra, poskytujícího kompletní řešení pro denní osvětlení. Zákazníkům nabízíme komplexní systém nejvyšší kvality a uživatelsky přizpůsobená řešení, která můžeme dodat k okamžité instalaci.

 

 

Věříme v přírodní světlo a duševní pohodu
Danpal přenáší přírodní světlo pro podporu lidského ducha.
Stejně jako vzduch nebo voda, je světlo pro život a architekturu stejně důležité. Poskytuje komfort, je prospěšné zdraví a hraje rozhodující roli při určení vzhledu prostoru, jeho formy, textury a barvy.

Věříme ve zdrženlivost
Pokud dovolíte, aby do Vašich architektonických kreací proniklo příliš moc světla, vytvoří to nežádoucí záření a ne příliš příjemnou teplotu prostředí. Jako u všeho v životě – všeho moc škodí, a s tím Vám mohou systémy Danpal® pomoci.

Věříme ve vizuální a tepelnou vyváženost
Danpal® využívá materiály s vynikající flexibilitou, průhledností, kvalitou tónování a izolačními vlastnostmi. Systémy Danpal® zajišťují vyvážený tepelný komfort, zatímco jejich průsvitnost zajišťuje optimální vizuální komfort a dokonce rozptyl světla.

Věříme v inženýrské inovace
Danpal poskytuje inženýrské řešení pro jakýkoliv kreativní návrh. Naše inovativní systémy obrátily naruby architektonický svět svými výjimečnými technickými funkcemi, které nabízejí inženýrskou a konstrukční flexibilitu.

Věříme v harmonii s přírodou
Danpal® umožňuje architektům využívat přírodní zdroje úsporným způsobem, šetrným vůči životnímu prostředí. Naše systémy vyžadují minimální údržbu a nabízejí funkci vysoké tepelné izolace a bezchybné kontroly spotřeby energie, což znamená značnou úsporu životních nákladů.